JAVNI NATJEČAJI I POTREBE ZA KULTURU, TEHNIČKU KULTURU, SPORT I UDRUGE 2017

Poziv za predlaganje javnih potreba u sportu Općine Erdut za 2017. godinu

Javne potrebe u Općini financiraju se sredstvima Proračuna ostvarenim iz prihoda Općine. Javne potrebe u sportu, od interesa za općinu Erdut, obuhvaćaju sljedeća područja:

• nogomet, mali nogomet, rekreativni nogomet, američki nogomet
  • šah
  • borilački sportovi
  • sportski ribolov
  • ostali sportovi

Dokumenti za preuzimanje:

Javne-potrebe-u-sportu-2017
javne-potrebe-u-sportu-2017.zip
26.9 KiB
76 Downloads

Poziv za predlaganje javnih potreba u kulturi Općine Erdut za 2017. godinu

Javne potrebe u Općini financiraju se sredstvima Proračuna ostvarenim iz prihoda Općine.Javne potrebe u kulturi su kulturne djelatnosti, manifestacije te programi i projekti ustanova, udruga i pojedinaca od interesa za općinu Erdut, a koje obuhvaćaju sljedeća područja:

• knjižničarska djelatnost
  • kulturne manifestacije
  • kulturno-umjetnički amaterizam
  • međunarodna kulturna suradnja

Javne-potrebe-u-kulturi-2017
javne-potrebe-u-kulturi-2017.zip
30.7 KiB
56 Downloads
Details

Poziv za predlaganje javnih potreba u tehničkoj kulturi općine Erdut za 2017. godinu

Javne potrebe u tehničkoj kulturi, od interesa za općinu Erdut, obuhvaćaju sljedeća područja:

• radio-amaterizam
  • informatika

Javne-potrebe-u-tehnickoj-kulturi-2017
javne-potrebe-u-tehnickoj-kulturi-2017.zip
27.3 KiB
42 Downloads
Details

Javni natječaj za financiranje projekata udruga građana iz Proračuna Općine Erdut u 2017. godini

Na javni natječaj mogu se prijaviti udruge koje djeluju sukladno Zakonu o udrugama i koje:

• imaju pravnu osobnost (registrirane udruge) te imaju sjedište i adresu na području Općine.
  • imaju pravnu osobnost (registrirane udruge) te nemaju sjedište i adresu na području Općine, ali su sukladno Zakonu o udrugama i Statutu udruge svojom pisanom Odlukom nadležnog tijela upravljanja udrugom osnovale organizacijski oblik djelovanja na području Općine te su istom Odlukom utvrdile adresu i voditelja organizacijskog oblika.
  • imaju pravnu osobnost (registrirane udruge) te nemaju sjedište i adresu na području Općine i nemaju organizacijski oblik djelovanja na području Općine, ali po svom kapacitetu i doprinosu zajednici provode program/projekt na području Općine od izuzetne važnosti za Općinu.
  • provode projekte na području Općine kojima zadovoljavaju javne potrebe od interesa za Općinu Erdut i druge projekte koji pridonose razvitku i općem napretku Općine te promiču njegov položaj i ugled.

Javne-potrebe-za-udruge-2017
javne-potrebe-za-udruge-2017.zip