R J E Š E N J E O ODREĐIVANJU BIRAČKIH MJESTA NA PODRUČJU OPĆINE ERDUT ZA PROVEDBU DOPUNSKIH IZBORA

Na osnovi članka 109., u svezi članka 68. stavka 2. Zakona o lokalnim izborima (“Narodne novine”, broj 144/12, 121/16, 98/19, 42/20, 144/20 i 37/21), Općinsko izborno povjerenstvo Općine Erdut donijelo je

 

R J E Š E N J E 

O ODREĐIVANJU BIRAČKIH MJESTA

 

NA PODRUČJU OPĆINE ERDUT

ZA PROVEDBU DOPUNSKIH IZBORA

 

Na području Općine Erdut određuju se biračka mjesta:

 

  1. Biračko mjesto broj 1. u Dalju, Društveni dom, Bana J.Jelačića 12, na kojem će glasovati birači s prebivalištem u Dalju u slijedećim ulicama: 30. svibnja, A.G. Matoša, Antuna Mihaljeva, Bana J. Jelačića, Boška Paradžika, Braće Radića, Gorana Mihaljevića, Grabovac, Daria Dujmovića, Đure Butorca, Hrvatske Republike, Hrvatskih gardista, Hrvatskih žrtava Domovinskog rata, Ivana Horvata Bećara, Ivana Mažuranića, J.J. Strossmayera, Josipa Astaloša, Josipa Glibušića, Josipa Kozarca, Josipa Krašteka, Jovice Matina, Lipovača, Kardinala A. Stepinca, Kolodvorska, Matije Gupca, Mije Džanka-Baje, Mladena Palinkaša, Naselje Vinka Dujića, Nova, Novi Dalj, Petra Kovčalije Pere, Planinska, Rudina Čonkin čot, Rudina Dolovi, Rudina Glogovi, Rudina Gradac, Rudina Vodice, Ruđera Boškovića, Slavka Kolara, Slavka Putnika, Stanislava Guljaševića, Stjepana Pavića, Šetalište Josipa Kemenji-Joce, Tina Ujevića, Vladimira Nazora, Zagrebačka, Zdravka Kovčalije, Zlatka Takača, Žarkovac, Željka Svaline i naselje: Bijelo Brdo.

 

  1. Biračko mjesto broj 2. u Dalju, Prostorija KUD Šandor Petefi, Daljska planina, na kojem će glasovati birači s prebivalištem u Dalju u sljedećim ulicama: Bele Bartoka, Daljska planina, Janoša Totha, Rudina Busija, Rudina Korovljev čot, Rudina Kraljevo brdo, Rudina Ljubojev čot, Rudina Pejakov čot, Rudina Sadovi, Rudina Velika straža, Rudina Vujinov čot i naselje: Aljmaš i Erdut.

 

PREDSJEDNIK Branko Jović

Preuzimanje rješenja (.pdf)

You may also like...

Skip to content