OBAVIJEST GRAĐANIMA UGROŽENOG POPLAVNOG PODRUČJA UZ RIJEKE DUNAV I DRAVU

Molimo sve građane čija je imovina ugrožena da pomognu općinskim operativnim snagama pri uvrećavanju pijeska na lokaciji u Aljmašu, te da se uključe u provođenje mjera obrane od poplava i vlastitim angažmanom brane svoju imovinu.

Ukoliko postoji potreba za dodatnim količinama pijeska i vreća molimo da se blagovremeno obavijesti kontakt osoba David Sušac na kontakt tel: 099 482 7046 kako bi se pijesak i vreće dopremili.

Molimo sve ljude dobre volje da ukoliko su u mogućnosti svojim angažmanom pomognu u obrani od poplave, a sve dodatne informacije mogu dobiti na gore navedeni telefon.

U slučaju ugroze života i zdravlja ljudi, u suradnji sa drugim operativnim službama bit će provedena evakuacija stanovništva, a u slučaju negodovanja građana evakuacija će se provesti prisilno uz asistenciju djelatnika policije.

Svaku ugrozu od porasta vode prijaviti putem centra 112, te na tel: 099 482 7046.

Stožer civilne zaštite Općine Erdut