Bike sharing point Erdut – Uređenje, postavljanje i opremanje stanica za iznajmljivanje e-bicikala u općini Erdut

Cilj projekta je poticati razvoj cikloturizma na području općine Erdut, te uvođenjem novih turističkih sadržaja doprinijeti konkurentnosti hrvatskog turizma uz afirmaciju Hrvatske kao jedne od vodećih međunarodnih bike destinacija.
Kroz projekt BIKE SHARING POINT ERDUT postavljeno je 2 stanice-punionice za e-bicikle sa 4 električna postolja. Stanice za iznajmljivanje e-bicikala postavljene su u Dalju i Aljmašu. Projekt je financiran temeljem Programa razvoja javne turističke infrastrukture u 2017. godini, sredstvima Ministarstva turizma i Općine Erdut, a ukupna vrijednost projekta je 329.411 kn.