NOVI TURISTIČKI PROIZVOD ZA NOVI HRVATSKI TURIZAM

ODRŽANA EDUKATIVNA RADIONICA

„ NOVI TURISTIČKI PROIZVOD ZA NOVI HRVATSKI TURIZAM „

U KULTURNOM I ZNANSTVENOM CENTRU MILUTIN MILANKOVIĆ, DALJ

Glavni ured Hrvatske turističke zajednice u suradnji s UHPA-om kroz projekt edukativnih radionica omogućio je u suradnji s Općinom Erdut, Turističkom zajednicom općine Erdut i Poduzetničko razvojnim centrom općine Erdut ovu korisnu i uspješnu radionicu.

Predavač, gospodin KONSTANTIN REŠETAR, približio je nove trendove u turizmu kao i praktičnim savjetima i primjerima polaznike potaknuo na razmišljanje o vlastitom turističkom proizvodu, ali ih i upozorio na potrebu uloženog rada i vremena u stvaranju turističke ponude.

Radionici je prisustvovalo 15 zainteresiranih polaznika sa područja općine Erdut, vlasnika seoskih turističkih gospodarstava, potencijalnih novih radnika u turizmu kao i drugih zainteresiranih da prošire svoje znanje u ovom području.

Nove radionice planirane su za proljeće i ljeto 2011 godine.

Bojana Orsić

Fotogalerija

[nggallery id=22]

You may also like...

Skip to content