STIPENDIRANJE UČENIKA

U svrhu poticanja bolje i učinkovitije suradnje na različitim poslovnim aktivnostima kao što su zajednički rad na projektima, promicanje održivog razvoja lokalne zajednice, te poticanje razvoja poduzetništva među mladim osobama, potpisan je Sporazum o poslovnoj suradnji između Poduzetničko-razvojnog  centra općine Erdut LRA d.o.o., komunalnog poduzeća Čvorkovac d.o.o. i Srednje škole Dalj.

Sporazum je temelj suradnje u svim oblastima koje doprinose razvoju općine Erdut. U cilju ostvarivanja suradnje Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut LRA d.o.o. stipendirat će jednog učenika Srednje škole Dalj za školsku 2019./2020. godinu, dok će komunalno poduzeće Čvorkovac d.o.o. stipendirati dva učenika.

Stipendije su svakako pomoći učenicima srednje škole, ali i poticaj svim budućim učenicima na školovanju u Srednjoj školi Dalj.