Daljci nastupaju na otoku Hvaru

SKUD Branko Radičević

DALJ – Općina Erdut kao poznato turističko odredište na istoku Hrvatske često sudjeluje na predstavljanjima na mnogim sajmovima i manifestacijama. Tako će Turistička zajednica općine Erdut i članovi Srpskog kulturno-umjetničkog društva Branko Radičević iz Dalja gostovati u Vrbovskom na Hvaru na tamo šnjem Festivalu folklora.

Tamo će gostovati od 6. do 10. lipnja, a Darko Barjaktarević, zamjenik predsjednika Turističke zajednice općine Erdut kaže kako je gostovanje na Jadranu odlična prigoda za predstavljanje, kako kulturne tako i turističke ponude ovog dijela Slavonije koji zasigurno ima što pokazati.

– Predstavit ćemo i gastronomsku ponudu, specifičnu za naše podneblje, te kulturnu baštinu srpskog stanovništva s prostora op ćine Erdut, najavljuje Darko Barjaktarević, zamjenik predsjednika Turističke zajednice općine Erdut.

D.Pejić

You may also like...

Skip to content