Dječja modna revija u Aljmašu

Dječja modna revija

ALJMAŠ – Tradicionalnu manifestaciju “Dječju modnu reviju” priredila je aljmaška Udruga žena Jaspričanka.

Revija pod nazivom “Stari vezovi na novim kreacijama”, u kinodvorani u Aljmašu, odr žana je nakon što su članice udruge vrijedno radile i napravile vrlo atraktivnu odjeću s narodnim motivima koje su na pravoj modnoj pisti nosili mali manekeni – djeca školske i predškolske dobi iz Područne škole Aljmaš s učiteljicama Ksenijom i Anom.

Odjevni predmeti, kao i modni detalji na njima, ručni su radovi, a djeca su uživala noseći ih kao da nose najnovije svjetski poznate modne marke.

Za uspješnu izvedbu revije aljmaških mališana zaslužne su učiteljice. Udruga Jaspričanka pobrinula se da manifestacija ima humanitarni karakter. Naime, u sklopu održavanja modne revije prikupljali su se dobrovoljni prilozi koji će se koristiti za potrebe područne škole.

D.Pejić

Galerija slika

[nggallery id=40]

You may also like...

Skip to content