DRUGI PARTNERSKI SASTANAK PROJEKTA ,,ACHIEVE“ U PRAGU

U Pragu je od 19.-21.02.2020. održan drugi međunarodni partnerski sastanak projekta ,,Achieve“ na kom su sudjelovale predstavnica općine Erdut Sonja Klajić i predstavnica Poduzetničko-razvojnog centra LRA d.o.o. Jovana Ilišević, predstavljajući kulturno i povijesno naslijeđe Općine, te aktuelne teme o euroskepticizmu među njenim građanima.
Cilj projekta ,,Achieve“ je razviti svijest o europskom identitetu pružanjem potrebnih alata za suprotstavljanje rastućem euroskepticizmu, te privući pažnju i znatiželju prema uključenim europskim teritorijima, počevši od temeljitog poznavanja vlastite zemlje.
Projekt se provodi među partnerima iz Italije, Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Kosova, Rumunije, Bugarske, Albanije, Češke, Slovačke, Francuske, Makedonije i Hrvatske.
Projekt je financiran kroz program Europa za građane 2014.-2020.

You may also like...

Skip to content