OBAVIJEST O ODRŽAVANJU RAZGOVORA (INTERVJUA) ZA RADNO MJESTO: Radnik/ca za pomoć u kući za pružanje usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu starijim osobama i osobama sa invaliditetom – na određeno vrijeme – na projektu „LASTE- LAkše i Sretnije sTarenje za svE

Na temelju provedenog JAVNOG POZIVA za prijem u radni odnos na određeno vrijeme objavljenog 09.05.2024. godine Općina Erdut objavljuje:

OBAVIJEST O ODRŽAVANJU RAZGOVORA (INTERVJUA) ZA RADNO MJESTO: Radnik/ca za pomoć u kući za pružanje usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu starijim osobama i osobama sa invaliditetom – na određeno vrijeme – na projektu „LASTE- LAkše i Sretnije sTarenje za svE

Javni poziv objavljen je na Internet stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Internet stranicama Općine Erdut (www.opcina-erdut.h) te oglasnoj ploči Općine Erdut te je isti bio otvoren od 09. svibnja 2024. do 17. svibnja 2024. godine.

Preuzimanje Obavijesti (.pdf)

You may also like...

Skip to content