OBRAZOVANJE ZA TURIZAM NA SELJAČKIM GOSPODARSTVIMA I RURALNI TURIZAM

Pozivamo Vas na seminar „ZA RAZVOJ RURALNIH KRAJEVA“ OBRAZOVANJE ZA TURIZAM NA SELJAČKIM GOSPODARSTVIMA I RURALNI TURIZAM, koji će se održati u Erdutu u petak, 08. rujna 2017. god. u 16:30 sati, Ruralna kuća za odmor Erkheim, Ivana Bakića 60, Erdut. Seminar će se održati u sklopu manifestacije Wine&Bike tour Erdut 2017.
Seminar se održava pod pokroviteljstvom Ministarstva turizma RH.Seminar je prvenstveno namijenjen potencijalnim i registriranim OPG-ima, turističkim seljačkim gospodarstvima i poduzetnicima u ruralnim područjima i ruralnom turizmu te svima onima koji rade na području ruralnog turizma (jedinice područne i lokalne samouprave, turističke zajednice, LAG-ovi, komore, razvojne agencije, udruge, zadruge, tvrtke, savjetodavna služba i ostali zainteresirani).
Pozivamo Vas da sudjelujete na Seminaru i da svoje sudjelovanje potvrdite slanjem prijavnog obrasca do četvrtka, 07. rujna 2017. na e-mail: porc@opcina-erdut.hr ili fax. 031 590 280.
Seminar je za sve sudionike besplatan, a polaznici će dobiti Uvjerenje o sudjelovanju na seminaru.

Preuzimanje prijavnog obrazca (.docx)

You may also like...

Skip to content