ODRŽAN PARTNERSKI PROJEKT OPĆINE ERDUT U KNJAŽEVCU

U Knjaževcu u Republici Srbiji od 04.05.2018. do 06.05.2018. održana je konferencija partnerskog projekta “Suzbijanje euroskepticizma kroz očuvanje kulturne baštine” na kojem su predstavnici projektnog tima općine Erdut i Poduzetničko-razvojnog centra općine Erdut lokalne razvojne agencije d.o.o uspješno predstavili općinu Erdut. Na projektu su sudjelovali partneri iz Republike Makedonije, Republike Slovenije, Bugarske, Bosne i Hercegovine, Crne Gore te Republike Hrvatske. Prvi dan predstavljen je projekt, program događanja,
te općine partneri. U okviru drugog dana održane su prezentacije o očuvanju kulturne baštine općina partnera te je organiziran posjet lokalnom muzeju. Treći dan održana je evaluacija te dogovori oko budućih projekata.

 

Milan Franić, bacc.oec., projekt asistent

Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o.

You may also like...

Skip to content