Uređena su odmorišta za cikloturiste u Erdutu i Aljmašu

PROJEKT „UREĐENJE I OPREMANJE CIKLOTURISTIČKIH ODMORIŠTA NA RUTI EUROVELO 6 I KAPILARNIM RUTAMA UZ DRŽAVNU CESTU D213 OSIJEK-ERDUT – BIKE BREAK POINT – FAZA II

Kroz projekt “UREĐENJE I OPREMANJE CIKLOTURISTIČKIH ODMORIŠTA NA RUTI EUROVELO 6 I KAPILARNIM RUTAMA UZ DRŽAVNU CESTU D 213 OSIJEK-ERDUT – BIKE BREAK POINT – FAZA II” uređena su odmorišta za cikloturiste u Erdutu i Aljmašu. Postavljeni su stalci za bicikle, e-klupe, e-rasvjeta, info table-turistička mapa općine Erdut, koševi za otpatke, klupe i stolovi, te su izvršeni popravci postojeće drvene stolarije. Opći cilj projekta je poticanjem razvoja ciklo-turizma na području općine Erdut kroz kvalitetnije umrežavanje i uređenje postojećih odmorišnih postaja na europskoj biciklističkoj ruti EuroVelo 6 doprinijeti poticanju konkurentnosti hrvatskog turizma uz afirmaciju Hrvatske kao jedne od vodećih međunarodnih turističkih destinacija. Projekt je financiran sredstvima Ministarstva turizma Republike Hrvatske i Općine Erdut, a ukupna vrijednost projekta je 158.400 kn.

You may also like...

Skip to content