PODUKE U PODUZETNIČKO-RAZVOJNOM CENTRU OPĆINE ERDUT D.O.O.

PORC

PORC

U uspješnu bilancu Poduzetničko-razvojni centar Općine Erdut d.o.o. upisao je dosad već mnogobrojne projekte koji se tiču poticanja razvoja u Bijelom Brdu, Erdutu, Aljmašu i Dalju. Posljednji uspješno realiziran veliki projekt bio je vezan uz realizaciju uređenja komunalne infrastrukture u Gospodarskoj zoni u Bijelom Brdu, no PORC organizira i brojne radionice i edukacije radi poticanja razvoja poduzetništva u raznim granama gospodarstva. Tako su se nizu savjetovanja pridružile i konzultacije koje Poduzetničko-razvojni centar, sukladno ciljevima i zadatcima, održava i u svezi s primjenom zakona i propisa kako bi sadašnjim, ali i potencijalnim poduzetnicima s područja općine Erdut olakšali poslovanje ili pak otvaranje novih tvrtki. U PORC-u navode kako se konzultacije i radionice s njihovim stručnjacima koje zapošljavaju u toj ustanovi održavaju četvrtkom od 10 do 14 sati.

Po savjet građani mogu doći u njihove prostorije gdje je smještena i općinska uprava u Ulici Josip bana Jelačića 4 u Dalju. Na tim se radionicama mogu dobiti najnovije informacije o poreznim propisima, poticajnim mjerama, kreditnim linijama i drugim zakonskim regulativama. U PORC-u navode kako se zainteresirani građani na konzultacije mogu najaviti na telefon 590-111 lokal 19.

You may also like...

Skip to content