Poziv korisnicima državnog poljoprivrednog zemljišta na temelju ugovora o zakupu za jednu vegetacijsku sezonu

Pozivaju se korisnici državnog poljoprivrednog zemljišta, koji ga koriste na temelju Ugovora o zakupu za jednu vegetacijsku sezonu(ili bez ikakvih ugovora), a koji su istekli krajem 2009.g., da u koliko nisu, podnesu Zahtjev za ponovni privremeni zakup državnog poljoprivrednog zemljišta (dok se za njega ne raspiše Javni Natječaj), kako bi na vrijeme(kao i ranijih godina do 31.03.tek.god.) s općinom Erdut sklopili nove ugovore i bili u mogućnosti ostvariti državne poticaje, a u koliko ispunjavaju i druge potrebne uvjete.

Obrazac Zahtjeva možete preuzeti u rubrici Aktualni dokumenti ili u službi za gospodarstvo općine Erdut, Dalj, B.J.Jelačića 4.

Preuzimanje ugovora

  Zahtjev za ugovor (25.5 KiB, 1,172 preuzimanja)

OPĆINA ERDUT
Služba za gospodarstvo

You may also like...

Skip to content