POZIV NA TESTIRANJE KANDIDATIMA/KINJAMA – KONTROLOR NA PROJEKTU „LASTE – LAkše i Sretnije sTarenje za svE“

Na temelju provedenog JAVNOG POZIVA za prijem u radni odnos na određeno vrijeme objavljenog 10.04.2024. godine općina Erdut objavljuje:

POZIV NA TESTIRANJE KANDIDATIMA/KINJAMA

koji su podnijeli pravodobne i potpune prijave te ispunjavaju formalne uvjete iz JAVNOG POZIVA za prijem u radni odnos na određeno vrijeme za radno mjesto:

KONTROLOR NA PROJEKTU „LASTE – LAkše i Sretnije sTarenje za svE“

Testiranje će se održati u petak, 26.04.2024 godine s početkom u 8h u vijećnici općine Erdut u Dalju, B. J. Jelačića 4.

Popis kandidata:

1. Aleksandra Blagojević, Dalj, 31226, Đure Butorca 12
2. Lea Kovčalija, Aljmaš, 31205, Željka Svaline 13

Testiranje se provodi u dvije faze:

I. FAZA TESTIRANJA
U prvu fazu testiranja upućuju će svi kandidati/kinje koji su podnijeli pravodobne i potpune prijave te ispunjavaju formalne uvjete iz javnog poziva. Testiranje se sastoji od pisane provjere znanja i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta.

II. FAZA TESTIRANJA (INTERVJU)
Na razgovor (intervju) će biti pozvani kandidati/kinje koji na pisanom testiranju ostvare više od 50% bodova. Kandidati su obvezni ponijeti i koristiti vlastiti pribor za pisanje.

Pročelnik Općine Erdut
Miloš Ratković, mag.iur.