Sajam cvijeća i seoskog turizma 2012

Sajam cvijeća 2012

DALJ PLANINA – Dvodnevni sajam cvijeća i seoskog turizma u Dalj Planini održat će se 5. i 6. svibnja. Taj tradicionalni, 6. sajam otvara se u subotu u 11 sati. U 12 sati je prvi blok kulturno-umjetničkog programa, a u 13 sati počinje prodajna izložba cvijeća, prodajna izložba rukotvorina erdutskog kraja, gastronomska ponuda lovačkih specijaliteta, te natjecanje u izradi cvjetnih dekoracija – najavio je načelnik općine Erdut Jugoslav Vesić.

U 16 sati počinje drugi blok kulturno-umjetničkog programa za posjetitelje manifestacije.

Drugog dana Sajma cvijeća i seoskog turizma, u nedjelju, u 10 sati počinje gastronomska ponuda ribljih specijalita i promocija vinske ceste erdutskog vinogorja. U 14 sati počinje kulturno-umjetnički program, a zatvaranje Sajma je u 19 sati.

Organizatori su Općina Erdut, Vijeće Mjesnog odbora Dalj Planina, KUD “Šandor Petefi” Dalj Planina, Turistička zajednica općine Erdut, komunalno poduzeće Čvorkovac d.o.o., Vijeće mađarske nacionalne manjine općine Erdut, Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut, a pokrovitelj Sajma je i ove godine Općina Erdut.

D.Pejić

You may also like...

Skip to content