MOBILNI TIM – KATICA ZA SVE (Usluge pomoći u kući u okviru projekta Š-OLD-ER)

Poštovani, u okviru projekta “Š-OLD-ER aktivnim uključivanjem do povećanja zapošljivosti i socijalne uključenosti ranjivih skupina na području općina Erdut i Šodolovci” kojeg provodi Općina Erdut sa partnerima Općinom Šodolovci i Centrom za mlade Dalj započela je aktivnost MOBILNI TIM KATICA ZA SVE (usluge pomoći u kući).

Usluga se odnosi isključivo na osobe s prijavljenim prebivalištem/boravištem na području općina Erdut i Šodolovci.

Usluga se financira kroz projekt “Š-OLD-ER aktivnim uključivanjem do povećanja zapošljivosti i socijalne uključenosti ranjivih skupina na području općina Erdut i Šodolovci”.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.

Usluga će idućih 9 mjeseci biti dostupna na poziv osobama starijima od 54 godine i osobama s invaliditetom radnim danima od 7.00h do 15.00h na brojeve telefona:

• Općina Erdut: 031/590-111
  • Općina Šodolovci: 031/296-083
  • Centar za mlade Dalj: 0994659810

POPIS POSLOVA:

• pomoć u održavanju stambenog prostora/domova
  • uređenje okoliša
  • pomoć osobama s invaliditetom u svakodnevnim aktivnostima
  • pomoć pri nabavljanju/dostavi hrane
  • pomoć pri nabavci/dostavi lijekova
  • pomoć pri nabavci i pripremi ogrijeva i zagrijavanje domova
  • pomoć pri plaćanju računa