3. DANI VINA I TURIZMA OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE

Dana 30.09.2011.svečano su otvoreni 3.Dani vina i turizma Osječko-baranjske županije na kojima je sudjelovala i općina Erdut sa svojim predstavnicima. Svi događaji odvijali su se u povijesnoj osječkoj jezgri Tvrđi. Svrha Dana vina i turizma , gdje svojom površinom pripada i Općina Erdut, je da Osječko- baranjska županija predstavi svoja prirodna bogatstva i turističke mogućnosti. Drugog dana 1.10.2011. uz Dane vina i turizma, održao se i tradicionalni osječki sajam antikviteta.
Između brojnog i sadržajnog kulturno-umjetničkog programa , dodijeljena su priznanja i nagrade vinima Osječko-baranjske županije te je održano 16. hrvatsko natjecanje u kuhanju fiš-paprikaša na kojem je i općina Erdut imala svog predstavnika.
3. Dane vina i turizma ,uz lijepo vrijeme, obilježili su i brojni koncerti , smotre folklora te brojni posjetitelji .
Atmosferu sa 3.Dana vina i turizma Osječko – baranjske županije, Vam prenosimo u slikama gdje možete vidjeti i predstavnike naše općina Erdut.

Ružica Šimon

Galerija slika

[nggallery id=31]

You may also like...

Skip to content