Mali bjelobrdski karataši osvojili pet medalja

NATJECANJE U SOMBORU

NATJECANJE U SOMBORU

Članovi Karate kluba Bijelo Brdo postigli su zavidne rezultate nastupivši na međunarodnom 16. Memorijalnom turniru “Igor Anđelković 2013.”, u organizaciji Karate kluba Ravangrad, iz Sombora. Predsjednik Karate kluba Bijelo Brdo Dragoslav Mijačević, kaže da je na turniru bila velika konkurencija, nastupilo je 330 natjecatelja iz 29 klubova, iz tri države.

NATJECANJE U SOMBORU

NATJECANJE U SOMBORU

 

Naš je klub nastupio u katama pojedinačno i ekipno (kata tim). Osvojili smo pojedinačno kate – Sunčica Nešić (srebrna medalja), Adrijana Kujavić (brončana medalja), te Vanja Vuković (brončana medalja). U kategoriji kate ekipno (kata tim) Sunčica Nešić, Jovana Milakić i Anastasija Kujavić osvojile su brončanu medalju. Ti su rezultati važni za Karate klub Bijelo Brdo koji će ove godine proslaviti dvije značajne obljetnice – trideset godina postojanja, odnosno 10. godišnjicu ponovnog aktiviranja kluba – kazao je Mijačević.

D. Pejić

You may also like...

Skip to content