ODRŽANA POČETNA KONFERENCIJA PROJEKTA OPĆINE ERDUT – ZELENE STAZE DUNAVA I DRAVE

Dana 04.12.2018. u prostorijama Erdutskih vinograda u Erdutu održana je početna konferencija projekta „Zelene staze Dunava i Drave”.

Cilj projekta je povećanje privlačnosti i obrazovnog kapaciteta uz uspostavu boljeg upravljanja posjetiteljima na području Zelenih staza Dunava i Drave, te razvijanje javne svijesti o važnosti očuvanja bioraznolikosti kroz promociju zaštićenog krajobraza Erdut, Regionalnog parka Mura-Drava i ekološke mreže Natura 2000.

Ukupno prihvatljivi troškovi projekta: 13.163.900,53 kuna
Bespovratna sredstva: 11.114.350,28 kuna
Projekt traje do 23.12.2019.

PARTNERI NA PROJEKTU: Grad Belišće, JU Agencija za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Osječko-baranjske županije, JU Županijska razvojna agencija Osječko-baranjske županije, Turistička zajednica općine Erdut, Kajak kanu klub Aljmaš, Turistička zajednica grada Belišća.

Projekt je financiran iz poziva Promicanje održivog razvoja prirodne baštine u okviru Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. – 2020.

 

Milan Franić, projekt menadžer

You may also like...

Skip to content