VISITUS-obogaćivanje turističke ponude za slijepe i slabovidne osobe

U udruzi slijepih i slabovidnih Vukovarsko-srijemske županije u Vinkovcima 20.12.2017. održan je sastanak u okviru projekta VISITUS-obogaćivanje turističke ponude za slijepe i slabovidne osobe. Članovima udruge je predstavljen projekt i aktivnosti u koje će biti uključeni i članovi udruge.

Glavni cilj projekta je stvoriti preduvjete za razvoj turizma u ciljanom prekograničnom području kroz diversifikaciju turističke ponude slijepim i slabovidnim osobama. Odobren je iz prekograničnog programa Interreg IPA CBC Hrvatska-Srbija 2014.-2020.

Nositelj projekta je grad Sombor, a partneri na projektu su općina Erdut i Institut ekonomskih znanosti iz Beograda. Projekt traje do veljače 2019., a ukupna vrijednost je 353.048,15 EUR.

You may also like...

Skip to content