Multikulturalnost i tolerancija među mladima u zajednici

Općina Erdut u suradnji sa udrugom Centar za mlade Dalj provodi projekt pod nazivom “Da li umijemo da se razumijemo?”

Osnovni cilj projekta je osnaživanje udruga mladih i za mlade s područja općine Erdut.

Dana 30.03.2016. godine u sklopu Multikulturalnog caffe-a održana j druga panel rasprava pod nazivom “Multikulturalnost i tolerancija mladima u zajednici”. Moderator rasprave bila je predstavnica PRONI Centra za socijalno podučavanje iz Osijeka.

Više od 30 mladih osoba s područja općine Erdut imalo je priliku upoznati se sa pojmom i idejom multikulturalnosti, iznositi vlastite primjere susretanja s multikulturalnim i nacionalnim razlikama u zajednici, te diskutirati o prednostima i nedostatcima odrastanja i življenja na multikulturalnom i višenacionalnom području.

 

Milica Sevkić, voditeljica projekta

You may also like...

Skip to content