Odluka o raspisivanju javnog natječaja za zakup i prodaju poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Erdut, za katastarske općine Aljmaš, Bijelo Brdo, Dalj i Erdut

NAPOMENA: Originalni obrasci za podnošenje ponuda za zakup i prodaju državnog poljoprivrednog zemljišta, se preuzimaju u službi za gospodarstvo Općine Erdut, od 17.05.2010.g. radnim danom od 8.00-15.00 sati.
Osobe koje sa Web stranice Općine Erdut preuzimaju pojedine obrasce radi nastupa na javnom natječaju za prodaju ili zakup državnog poljoprivrednog zemljišta, odgovorne su za njihov cjelovit i ispravan ispis!!!

1. Odluke o raspisivanju J.N.za zakup i prodaju
  2. Javni natječaji za zakup i prodaju
  3. Obrazac Ponude za zakup i prodaju državnog poljoprivrednog zemljišta

Gore navedena 3 dokumenta nalaze se unutar excel datoteke!

Odluka o raspisivanju javnog natječaja za prodaju poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske  na području Općine Erdut, za katastarske općine Aljmaš, Bijelo Brdo, Dalj i Erdut

Javni natječaj za prodaju poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Erdut, za katastarske općine Aljmaš, Bijelo Brdo (51.9 KiB, 3,113 preuzimanja)

Odluka o obavezi uplate jamčevine svakog ponuditelja u natječaju za prodaju poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske za područje Općine Erdut (25.5 KiB, 1,071 preuzimanja)

Obrazac izjave o kupljenom poljoprivrednom zemljištu po svim ranije provedenim javnim natječajima - za FIZIČKE OSOBE (27.0 KiB, 879 preuzimanja)