Poučna staza značajnog krajobraza Erdut

pocuna_staza (6)

Poučna staza

POSJET  POMOĆNIKA MINISTRA ZA ZAŠTITU PRIRODE GOSP. NENADA STRIZREP POUČNOJ STAZI ZNAČAJNOG KRAJOBRAZA ERDUT

Projekt financiran sredstvima Svjetske banke i općine Erdut, Poučna staza značajnog krajobraza Erdut u završnoj je fazi provedbe. Staza i prateća infrastruktura postavljeni su i uskoro spremni za prve posjetioce.

Gospodin Nenad Strizrep, Pomoćnik ministra za zaštitu prirode , Marko Josić, predstavnici Županije, Javne ustanove Agencije za zaštitu prirode Osječko baranjske županije, općine Erdut, predstavnik izvođača radove tvrtke Binder Osijek, nadzorni inženjer Rade Manojlović obišli su ukupno područje staze.

Radovi na stazi su završeni, zadnjih nekoliko dana koriste se za ispravak manjih nedostataka i pripremu za otvaranje staze za posjetitelje.

Rezultati projekta su ostvareni u dijelu izgradnje same staze, slijedeće aktivnosti odnosit će se na promidžbu i predstavljanje staze javnosti.

Bojana Orsić, mag.oec, član projektnog tima

Galerija slika

[nggallery id=41]

You may also like...

Skip to content