Uređene ambulante u Erdutu i Aljmašu

Ambulanta u Aljmašu

ERDUT/DALJ – Kako bi se Erdućanima i Aljmašanima omogućila učinkovitija zdravstvena usluga, Općina Erdut i Dom zdravlja Osijek uložili su sredstva u uređenje i opremanje dviju ambulanti i liječničkog tima u tim mjestima.”Dom zdravlja nam je partner u projektu. Planira se jedan liječnički tim koji će raditi u ta dva mjesta. Za sada imamo samo liječnicu iz Dalja koja odlazi na sat-dva jednom tjedno u ta mjesta. Sada ćemo imati liječnički tim koji bi radio jedan dan u Aljmašu, a jedan u Erdutu. Apeliramo na građane da se upišu kod liječnika i potpišu formulare kako bi se zado voljila i zakonska obveza. To je na tragu inicijative gra đana, a u to želimo uključiti i stanovnike Dalj Planine”, najavljuje načelnik Općine Erdut Jugoslav Vesić.

D.Pejić

You may also like...

Skip to content